Універсальна інструкція для ігрових приставок (геймстиків).

Порядок підключення:
1. Підключаємо USB ресивер для джойстиків до консолі.
2. Підключаємо консоль до порту HDMI телевізора, подовжувач HDMI використовуємо у разі якщо відсутня можливість прямого підключення до порту, або за бажанням.
3. Підключаємо micro USB кабель до порту консолі, а другий конектор USB підключаємо або до входу USB телевізора, а якщо немає можливості підключаємо до USB зарядки смартфона. УВАГА!!! ЩОБ УНИКНУТИ ПОЛОМКИ ПРИСТРОЇ НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПІДКЛЮЧАТИ ДО ЗАРЯДНИХ ПРИСТРОЇВ З СИЛОЮ СТРУМУ БІЛЬШ 2 АМПЕР!!! РЕКОМЕНДУЄМО 1000mA~2000mA (1А-2А). При підключенні до зарядного пристрою 2А досягається максимальна продуктивність пристрою.

ВАЖЛИВО! Не всі телевізори видають достатню силу струму для живлення приставки, часом буває всього 0.25А~0.5А, у зв’язку з чим приставка запускається, але працює не стабільно або взагалі не запускається. У цьому випадку підключіть живлення до зарядки від смартфона!
4. Встановлюємо 2 ААА батарейки в джойстик, і вмикаємо його, перемикач ON/OFF розташовується з торцевої сторони між аналоговими стиками. Який джойстик буде включений першим – стає головним. Звертаємо вашу увагу, джойстики автоматично вимикаються через 5 хвилин відсутності активності, натисніть клавішу MODE і він автоматично увімкнеться та відновить з’єднання з приставкою.
*Підключаємо ІЧ передавач до консолі і виводимо його так, щоб він був у прямій видимості пульта дистанційного керування. Увага: пульт дистанційного управління потрібен виключно для керування функціями Smart TV, але керувати можна також і джойстиком. Використовувати за бажанням.
6. Як правильно вимкнути приставку? Так як на приставці не передбачені будь-які кнопки вимкнення, то необхідно дотримуватися простого правила. Відключайте кабель живлення тільки коли перебуваєте в головному меню консолі і не виконуються жодні дії, не рекомендується відключати живлення прямо під час гри, щоб не зіпсувати флешку!
7. УВАГА! картка пам’яті micro SD (вже вставлена ​​в консоль), НЕ ФОРМАТУВАТИ! НА КАРТЦІ ВСЕ ДАНІ!!!

Навігація в меню та ігри:
* Головний екран, по суті, є типовим Android, якщо ви хоч раз користувалися смартфоном, то розібратися як користуватися функціями Android TV для вас не складе труднощів. Все те саме, налаштування, додатки, обліковий запис і т.д. Не забувайте, що приставка підтримує Wi-Fi підключення до інтернету. А нас більше цікавить розділ «GAME».
2. Розділ «GАМЕ» (ігри) ( УВАГА ПІСЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИСТАВКИ ЗАЧЕКАЙТЕ ОДНУ ХВИЛИНУ ЩОБ ІНФОРМАЦІЯ
ПРОГРУЗИЛАСЯ З ФЛЕШКИ І ТІЛЬКИ ПОТІМ ЗАХОДІТЬ В ДАНИЙ РОЗДІЛ ).
Нагадуємо: кнопка А – вибрати розділ/підтвердити/запустити, – повернутися назад/скасувати.

A.) “GAME” – мабуть найголовніший розділ, де всі ігри розділені по платформах (MAME/CPS1/NEOGEO/IGS/CPS2 – ігрові автомати, FC (8-bit) – всім знайома 8-бітна система, GB ( Game Boy)/GBA (Game Boy Advance)/GBC (Game Boy Color) – знамениті портативки, MD (Mega Drive) – 16-бітна Sega, SFC (Super Nintendo) – 16-бітна приставка, PS1 (PlayStation) – 32 -х бітна консоль, N64 (Nintendo 64) -64-х бітна приставка, PSP (PlayStation Portable) – легендарна портативка.Тут ви вже можете вибрати цікаву для вас ігрову приставку (кнопка А – вибрати розділ, В – повернутися назад), і вже переглянути там список ігор для кожної конкретної моделі, наприклад, вибираємо PS1 (PlayStation), натискаємо А і вибираємо гру, що сподобалася, і запускаємо.

Б.) Одночасне натискання клавіш L2+R2 – запускає пошук за допомогою віртуальної клавіатури за назвою гри по всіх платформах.

Тепер давайте поговоримо про ігри!
Припустимо, ви запустили гру, награлися або передумали в неї грати і хочете запустити щось ще, для цього вам необхідно натиснути клавіші START+SELECT одночасно і вибрати розділ «Quit game», таким чином ви повернетеся в головне меню приставки.

Крім того, при натисканні START+SELECT одночасно під час гри доступні деякі цікаві функції:
1. Resume – повернутися в гру.
2. Restart – ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ ПУНКТ! ЯКЩО РАПОТОМ ПІСЛЯ ЗАПУСКУ ГРИ ВИ БАЧИТЕ ЧОРНИЙ ЕКРАН, АБО ГРА НЕ ЗАПУСКАЄТЬСЯ, КОРИСТУЙТЕСЬ ЦИМ ПУНКТОМ, ЯК ПРАВИЛО ДОПОМАГАЄ В 99% ВИПАДКІВ ТА ГРА ПОТІМ ЗАПУСКАЄТЬСЯ БЕЗ ПРОБЛЕМ. Деколи потрібно натиснути кілька разів.
3. State slot, Save State, Load State – дозволяють зберігати/завантажувати гру будь-якої миті часу. Дозволяє вибрати слот для збереження. Дуже зручна та корисна річ. Коли гратимете в ігри PS1 (PlayStation) зберігайтеся/завантажуйтесь саме за допомогою цього пункту меню. Актуально і для інших платформ, особливо де збереження взагалі не передбачені (наприклад 8-ми та 16-ти бітові платформи).
4. Joystick Set – якщо раптом з якоїсь причини ви хочете перепризначити клавіші джойстика, сміливо заходьте до цього розділу. Буває так, що стандартне керування не зручне або щось ще, у цьому розділі можна налаштувати як вам зручно.
Нагадуємо відповідність клавіш для Sony PlayStation: А = ІКС, В=НОЛИК, Y=ТРЕКУТНИК, Х=КВАДРАТ. Також цей розділ стане в нагоді для налаштування шестикнопкового джойстика Sega Mega Drive, наприклад кнопки С і Z можна призначити на R1 і L1.

І наприкінці, мабуть, ще кілька порад:
1. Іноді буває так, що ви заходите в гру, а управління немає. Просто підключіть другий джойстик та грайте ним.
2. В іграх PS1 (PlayStation) можна побачити напис, що немає карти пам’яті, нічого страшного в цьому немає, будь ласка вибирайте пункт «Продовжити без картки пам’яті/без збереження» і т.д. А для збереження прогресу використовуйте спосіб, описаний вище. (Нагадаємо: під час гри Start+Select далі користуйтесь пунктами State slot, Save State, Load State – дозволяють зберігати/завантажувати гру в будь-який момент часу.)
3. Як показує практика, не всі телевізори видають достатню силу струму для живлення приставки, часом буває всього 0.25А~0.5А, у зв’язку з чим приставка запускається, але працює не стабільно. Більше того, з’ясувалося, що максимальна продуктивність досягається якщо підключити до USB зарядки від смартфона з силою струму 2А. Додатково нагадуємо, що зарядний пристрій із силою струму вище 2А не рекомендується.
4. Дуже часто запитують, як запускати 8-ми бітні ігри на двох (наприклад «Танчики»), відповідаємо дуже просто – включаємо приставку, включаємо обидва джойстики (на одному червоний індикатор на другому синій або зелений), запускаємо гру (наприклад «Танчики» »), натискаємо кнопку «SELECT» щоб вибрати на 2-х гравців, натискаємо «START». Насолоджуємось грою. Будь ласка, майте на увазі, що у більшості 8-ми бітних іграх вибір на 2-х гравців (або інший вибір у меню 8-ми бітної гри) здійснюється кнопкою «SELECT», а не стрілочками.
5. Не забувайте про те, що джойстик Sega Mega Drive шестикнопковий, використовуйте налаштування в самих іграх, щоб перепризначити клавіші на потрібні вам.
6. Щоб запустити будь-яку частину Mortal Kombat на 2-х гравців просто під час вибору бійців, натисніть Start на другому джойстику. Правило є актуальним і для деяких інших файтингів.
7. Деякі ігри йдуть з читами, але зазвичай кожної такої гри мінімум 2 копії, а то й більше. Будь ласка листайте та шукайте по каталогу іншу
копію якщо вам не подобається грати з кодами та запускайте іншу версію.
8. Емулятор N64 (Nintendo 64) дуже примхливий, якщо у вас не запускається гра і не допомагає функція Restart, то необхідно повністю перезавантажувати консоль і потім запускати потрібну гру з даного емулятора.
9.УВАГА!!! ЯКЩО ПІСЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИСТАВКИ ВІДРАЗУ ЗАЙТИ В МЕНЮ «GAME», ТО ВИ ПОБАЧИТЕ ВСЬОГО 45 ІГР І ДУМАТИМЕ БУДЕ, ЯКИЙ ПРОДАВЕЦЬ НЕХОРОШИЙ. ЩОБ ЦЬОГО УНИКНУТИ ЗАЧЕКАЙТЕ ОДНУ ХВИЛИНУ ПІСЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ЩОБ ІНФОРМАЦІЯ ПРОГРУЗИЛАСЯ З ФЛЕШКИ І ТІЛЬКИ ПОТІМ ЗАХОДІТЬ В РОЗДІЛ «GAME»!!! У ПРОТИ ВИПАДКУ ПРИДЕТЬСЯ ПЕРЕЗАВАНТАЖУВАТИ КОНСОЛЬ І ЗНОВУ ЧЕКАТИ ОДНУ ХВИЛИНУ ПІСЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ.

Щодо проблем із підключенням джойстиків:
1. Увага дуже рідко буває, що у вас моргають джойстики і не підключаються, будь ласка, прямо під час роботи приставки витягніть і назад підключіть USB ресівер (передавач)!!! З’єднання відновиться.
2. Дуже часто проблеми з джойстиками вирішуються простою заміною батарейок. Змінювати бажано на Energizer або Duracell. Втім, іноді достатньо підправити батареї у відсіку.
3. У деяких партіях приставок іноді при виході зі сплячого режиму (або за інших обставин) на джойстиках/джойстиці загоряються два індикатори (зелений+червоний або синій+червоний) і вони/він перестають реагувати. Насправді нічого страшного немає – потрібно просто одноразово натиснути клавішу MODE і більше її не чіпати, і всі джойстики оживають. А меню виходу/налаштувань під час гри викликати поєднанням клавіш «START+SELECT» одночасно. Також в деяких версіях приставок натискання клавіші MODE призводить до блокування джойстика, щоб зняти блокування натисніть MODE повторно.
4. Іноді буває глюк, що при виході зі сплячого режиму джойстики починають моргати і не підключаються, будь ласка, відключіть джойстик перемикачем (саме перемикачем на торцевій стороні) і повторно увімкніть, з’єднання відновиться.
5. Джойстики, що йдуть у комплекті повністю сумісні з комп’ютером, достатньо підключити ресивер до USB порту комп’ютера увімкнути джойстики та готово!

* не всі моделі геймстиків підтримують цю опцію