Пульт з гіроскопом і мікрофоном TV4U G30s Air MouseІнструкція на пульт TV4U G30s Air Mouse TV4U.com.ua - ТВ приставки

Інструкція

Це бездротова повітряна миша з вбудованим осьовим гіроскопом і мікрофоном. Вона може виконувати функції традиційного пульта дистанційного керування, комп’ютерної миші та ігрового контролера.

Даний пульт підключається за допомогою USB-приймача Plug & Play і сумісний з такими пристроями: персональний комп’ютер, проектор, ТВ-бокс, домашній кінотеатр та ін.

Управління засноване на передачі рухів вашої руки курсору на екрані телевізора або проектора. Іншими словами, щоб перемістити курсор в потрібну частину екрану, Вам потрібно лише направити в цю частину пульт. Вбудований датчик руху (гіроскоп) точно реагує на рухи і передає їх аеропульту, що дозволяє легко управляти будь-яким пристроєм.

Використання:

Пристрій не вимагає спеціальних драйверів і підтримується всіма пристроями, які можуть працювати зі стандартною USB мишкою або клавіатурою. Підключити пульт дуже просто – для цього потрібно лише вставити приймач в USB вхід пристрою (ТВ приставка, комп’ютер та ін.), І через 20-40 секунд пультом можна користуватися.

Функціональні клавіші:

Схема Tv4u g30s 33ir

Голосове керування:

Затисніть кнопку “Голосове управління” та озвучте команду в пульт, потім відпустіть кнопку.

Для налаштування голосового пошуку, в разі потреби встановіть програму “Google” із сервісу “Google Play”, потім при запуску асистента Google треба дозволити роботу мікрофона для запису звуку.

Програмування (навчання) кнопок:

Інструкція на пульт TV4U G30s Air Mouse TV4U.com.ua - ТВ приставки

1) Пульт TV4U G30s має 33 кнопки, які підтримують інфрачервоне програмування – все крім [TV].

2) Натисніть і утримуйте кнопку “TV”, доки частота миготіння світлодіода не почне сповільнюватися. Коли частота миготіння світлодіода зміниться з швидкого на повільне, пульт переходить в режим ІЧ навчання.

3) Утримуйте пульт TV4U G30s та пульт дистанційного керування (з якого потрібно скопіювати функцію) інфрачервоними приймачами один проти одного і натисніть кнопку на звичайному ІЧ пульті, обравши функцію яку потрібно передати (наприклад, функцію вимкнення Андроїд приставки). При успішному прийомі коду світлодіод почне швидко блимати, після чого необхідно вибрати і натиснути кнопку (крім кнопки “TV”), що призначається, на TV4U G30s, яка буде дублювати цю функцію. Світлодіод почне повільно блимати – це означає, що пульт успішно вивчив і скопіював значення інфрачервоного коду і можна продовжити програмування інших кнопок.

4) Натисніть кнопку “TV”, щоб вийти з режиму навчання.

5) За потреби затисніть та утримуйте кнопки “ОК” + “DEL” протягом 5 секунд, щоб очистити введені раніше значення ІЧ кодів.

Аеромишь має 3 рівня швидкості курсора:

1) Щоб збільшити швидкість курсору: Натисніть і утримуйте кнопку “OK” і кнопку “Гучність +” Коли утримуєте обидві кнопки світлодіод починає швидко блимати, це сигналізує про те, що рівень швидкості збільшився (якщо світлодіод не блимає, а просто горить, коли затискаєте кнопки – це означає, що швидкість вже на максимальному рівні і більше підвищити не можна).

2) Щоб знизити швидкість курсору: Натисніть і утримуйте кнопку “OK” і кнопку “Гучність -” Коли утримуєте обидві кнопки світлодіод починає швидко блимати, це сигналізує про те, що рівень швидкості зменшився (якщо світлодіод не блимає, а просто горить, коли затискаєте кнопки – це означає, що швидкість вже на мінімальному рівні і більше знизити не можна).

Джерело живлення:

Повільне мигання світлодіода означає розряд джерела живлення – необхідно замінити батарейки (ААА 2 шт).

Калібрування гіроскопа:

Зміни напруги джерела живлення і температури навколишнього середовища можуть викликати розкалібрування гіроскопа.

Автоматичне калібрування: покладіть мишу на рівну поверхню і після кількох секунд натисніть будь-яку кнопку для завершення калібрування.

Ручне калібрування: без батарейки затисніть на пульті “ОК” і не відпускаючи кнопку, встановіть джерело живлення, дочекайтеся коли засвітиться світлодіод, після чого покладіть пульт на рівну поверхню. По закінченню калібрування світлодіод кілька разів блимне.

З’єднання з USB-приймачем:

Швидке миготіння світлодіода означає відсутність у пульта зв’язку з USB-приймачем. Щоб відновити з’єднання, підключіть комплектний USB-приймач до керованого пристрою. Натисніть та утримуйте разом кнопки “OK” та “Повернення” доки частота миготіння світлодіода не почне сповільнюватися. Коли частота миготіння світлодіода зміниться зі швидкого на повільне – пульт переходить у режим поєднання. Потім вставте USB-приймач у керований пристрій (всі маніпуляції проводити на відстані не більше 20 см від пульта та USB-приймача). Вимкнення світлодіода свідчить про успішність операції.

Технічні характеристики:

Режим роботи: бездротовий і ІЧ

Датчик: гіроскоп, 6 осей

Кількість кнопок: 34

Кількість кнопок для ІЧ-програмування: 33

Дистанція: до 10м

Тип джерела живлення: батарейки AAA 2 шт (в комплект не входять)

Матеріали: АБС-пластик і силікон

Розмір: 165 * 55 * 25мм

Вага: 70г