Пульт-мініклавіатура з гіроскопом і мікрофоном TV4U G7v PRO Air MouseІнструкція на пульт-мініклавіатуру TV4U G7v PRO Air Mouse TV4U.com.ua - ТВ приставки

Інструкція

Це бездротова повітряна миша з вбудованим осьовим гіроскопом і мікрофоном. Вона може виконувати функції традиційного пульта дистанційного керування, комп’ютерної миші та ігрового контролера.

Даний пульт підключається за допомогою USB-приймача Plug & Play і сумісний з такими пристроями: персональний комп’ютер, проектор, ТВ-бокс, домашній кінотеатр та ін.

Управління засноване на передачі рухів вашої руки курсору на екрані телевізора або проектора. Іншими словами, щоб перемістити курсор в потрібну частину екрану, Вам потрібно лише направити в цю частину пульт. Вбудований датчик руху (гіроскоп) точно реагує на рухи і передає їх аеропульту, що дозволяє легко управляти будь-яким пристроєм.

Використання:

Пристрій не вимагає спеціальних драйверів і підтримується всіма пристроями, які можуть працювати зі стандартною USB мишкою або клавіатурою. Підключити пульт дуже просто – для цього потрібно лише вставити приймач в USB вхід пристрою (ТВ приставка, комп’ютер та ін.), І через 20-40 секунд пультом можна користуватися.

Функціональні клавіші:

Схема Tv4u g7v pro

Підсвічування клавіш:

Увімкнення/вимкнення функції підсвічування клавіш відбувається за допомогою подвійного натискання на кнопку “Підсвічування”.

Для економії заряду джерел живлення тривалість підсвічування становить 5 с, щоб знову активувати підсвічування необхідно натиснути будь-яку клавішу.

Голосове керування:

Затисніть кнопку “Голосове управління” та озвучте команду в пульт, потім відпустіть кнопку.

Для налаштування голосового пошуку, в разі потреби встановіть програму “Google” із сервісу “Google Play”, потім при запуску асистента Google треба дозволити роботу мікрофона для запису звуку.

Програмування (навчання) кнопок:

Інструкція на пульт-мініклавіатуру TV4U G7v PRO Air Mouse TV4U.com.ua - ТВ приставки

1) Пульт TV4U G7v PRO має 5 кнопок, які підтримують інфрачервоне програмування: [-],[-],[-],[-] та [Живлення].

2) Натисніть і утримуйте кнопку [IR], доки частота миготіння світлодіода не почне сповільнюватися. Коли частота миготіння світлодіода зміниться зі швидкого на повільне, пульт переходить у режим ІЧ навчання.

3) Утримуйте пульт TV4U G7v PRO та пульт дистанційного керування (з якого потрібно скопіювати функцію) інфрачервоними приймачами один проти одного і натисніть кнопку на звичайному ІЧ пульті, обравши функцію яку потрібно передати (наприклад, функцію вимкнення Андроїд приставки). При успішному прийомі коду світлодіод почне швидко блимати, тепер призначте ІЧ кнопку пульта G7v PRO, після чого світлодіод почне повільне блимати – це означає, що пульт знову в режимі інфрачервоного навчання і можна перейти до копіювання наступної кнопки.

4) Щоб вийти з режиму навчання, натисніть [IR].

5) За потреби затисніть і утримуйте кнопки [Видалити] + [IR] протягом 5 секунд, щоб очистити введені раніше значення ІЧ кодів.

Аеромишь має 3 рівня швидкості курсора:

1) Щоб збільшити швидкість курсору: Натисніть і утримуйте кнопку [Повернення] і кнопку [Гучність +] Коли утримуєте обидві кнопки світлодіод починає швидко блимати, це сигналізує про те, що рівень швидкості збільшився (якщо світлодіод не блимає, а просто горить, коли затискаєте кнопки – це означає, що швидкість вже на максимальному рівні і більше підвищити не можна).

2) Щоб знизити швидкість курсору: Натисніть і утримуйте кнопку [Повернення] і кнопку [Гучність -] Коли утримуєте обидві кнопки світлодіод починає швидко блимати, це сигналізує про те, що рівень швидкості зменшився (якщо світлодіод не блимає, а просто горить, коли затискаєте кнопки – це означає, що швидкість вже на мінімальному рівні і більше знизити не можна).

Джерело живлення:

Повільне миготіння червоного світлодіода означає розряд джерела живлення – необхідно поставити пристрій на підзарядку.

Калібрування гіроскопа:

Зміни напруги джерела живлення і температури навколишнього середовища можуть викликати розкалібрування гіроскопа.

Автоматичне калібрування: покладіть мишу на рівну поверхню і після кількох секунд натисніть будь-яку кнопку для завершення калібрування.

З’єднання з USB-приймачем:

Швидке миготіння світлодіода означає відсутність у пульта зв’язку з USB-приймачем. Щоб відновити з’єднання, від’єднайте USB-приймач від керованого пристрою. Натисніть та утримуйте разом кнопки [ОК] та [IR] доки частота миготіння світлодіода не почне сповільнюватися. Коли частота миготіння світлодіода зміниться зі швидкого на повільне – пульт переходить у режим поєднання. Потім вставте USB-приймач у керований пристрій (всі маніпуляції проводити на відстані не більше 20 см від пульта та USB-приймача). Вимкнення світлодіода свідчить про успішність операції.

Розкладка клавіатури:

Щоб ввести символи, що знаходяться у верхньому лівому та правому кутку, використовуйте паралельне утримування клавіші [Fn].

Верхні ліві символи діють лише в режимі введення кирилиці, а верхні праві символи діють при введенні в режимі латиниці та кирилиці. Єдині три символи “:”, “>” та “<” вводяться лише у режимі латиниці.

Якщо Ви використовуєте клавіатуру з пристроєм на базі Андроїд, необхідно встановити програмне забезпечення для роботи з фізичними клавіатурами і зробити додаткове налаштування. Детальну інструкцію зможете знайти у нашій “Базі знань” за посиланням https://tv4u.com.ua/bi/

Технічні характеристики:

Режим роботи: бездротовий і ІЧ

Датчик: гіроскоп, 6 осей

Кількість кнопок: 77

Кількість кнопок для ІЧ-програмування: 5

Дистанція: до 10м

Тип джерела живлення: вбудований акумулятор

Матеріали: АБС-пластик і силікон

Розмір: 168 * 55 * 16 мм

Вага: 100 г