Відмінність Android TV (ATV) від звичайного Android (AOSP)

  1. Лончер (головний інтерфейс) ATV прошивки виводить на головний екран рекомендації тих додатків, що встановлені у користувача (що зараз в тренді або нові відео ролики). З першого погляду, здається, що даний лончер громіздкий і незручний в користуванні, але він націлений на те, щоб Ви отримали максимальну кількість рекомендацій, що заощаджує Ваш час в пошуках того, що можна подивитися ввечері після виснажливого дня.

android tv

  1. Дуже зручна і необхідна річь в прошивці ATV – це голосовий помічник Google, який адаптований під ATV. Вам не треба набирати текст в пошуках фільму або серіалу, Ви просто проговорює текст в мікрофон аеромиші і голосовий помічник Google показує всі доступні результати пошуку. При цьому він ще озвучує назву фільму, короткий зміст, список акторів. Даний функціонал працює на всіх додатках одночасно, якщо вони адаптованих під такий пошук. За допомогою голосового помічника Google Ви можете шукати не тільки фільми і серіали, а ще погоду, точний час, акторів, новини і будь-яку інформацію, яка Вас цікавить зараз.

Відмінність Android TV (ATV) від звичайного Android (AOSP) TV4U.com.ua - ТВ приставки

3. Додатки для даної прошивки йдуть спеціалізовані, вони адаптовані під використання пульта. Всі додатки, які доступні до скачування з Google Play, ними точно можна користуватися без миші. Якщо у Вас в комплекті з ТВ приставкою немає пульта з мікрофоном, рекомендуємо відразу його докупити. Вони бувають різних видів, з гіроскопом, підсвічуванням, програмованими кнопками. Питання Вашого бюджету і Ваших бажань. Весь асортимент Ви можете подивитися у нас в магазині.