Буває, що ТВ приставка починає себе вести некоректно – з’являються різні помилки, помічаються зависання під час роботи і т.д. У 99% допомагає скидання пристрою до заводських установок. Якщо через меню налаштувань ТВ приставки скидання не допомогли привести в порядок роботу пристрою, то необхідно скинути пристрій через меню Recovery:

  • відключити блок живлення;
  • затиснути кнопку скидання (reset) зубочисткою або іншим неметалевим предметом (якщо на корпусі пристрою відсутній підписаний отвір Reset, то варто пошукати цю кнопку всередині гнізда роз’єму AV);
  • підключити блок живлення;
  • після появи лого відпустити кнопку – приставка завантажиться в режим відновлення (recovery);

Скидання до заводських установок TV4U.com.ua - ТВ приставки

  • далі необхідно по черзі вибрати пункти в такій послідовності: Wipe data/factory reset, Wipe cache partition, Wipe param partition і Reboot system now. Якщо не вдається вибрати пункти кнопкою “ОК”, то необхідно спробувати натиснути на пульті кнопку “Power” (вона може працює в цьому меню як кнопка дія). Після чого пристрій перезавантажиться (може завантажуватися до 20-30 хвилин), потім необхідно буде провести налаштування мови, параметрів часового поясу (для України вибирати – “Афіни”) і т.д.

На деяких пристроях може меню рекавери виглядати інакше:

Factory reset

В даному меню переміщатися вгору-вниз між пунктами необхідно за допомогою кнопок “Гучність”. Вам необхідно вибрати пункт Factory data reset і натиснути на пульті кнопку “Power” (вона працює в цьому меню як кнопка дія). Після чого пристрій перезавантажиться (може завантажуватися до 20-30 хвилин), потім необхідно буде провести настройку мови, параметрів часового поясу (для України вибирати – “Афіни”) і т.д.