Пульт з гіроскопом і мікрофоном TV4U G20BTS Plus (G20s PRO Plus) Air MouseІнструкція на пульт TV4U G20BTS Plus (G20s PRO Plus) Air Mouse TV4U.com.ua - ТВ приставки

Інструкція

Це бездротова повітряна миша з вбудованим осьовим гіроскопом і мікрофоном. Вона може виконувати функції традиційного пульта дистанційного керування, комп’ютерної миші та ігрового контролера.

Даний пульт підключається за допомогою USB-приймача Plug & Play і сумісний з такими пристроями: персональний комп’ютер, проектор, ТВ-бокс, домашній кінотеатр та ін.

Управління засноване на передачі рухів вашої руки курсору на екрані телевізора або проектора. Іншими словами, щоб перемістити курсор в потрібну частину екрану, Вам потрібно лише направити в цю частину пульт. Вбудований датчик руху (гіроскоп) точно реагує на рухи і передає їх аеропульту, що дозволяє легко управляти будь-яким пристроєм.

Використання:

Пристрій не вимагає спеціальних драйверів і підтримується всіма пристроями, які можуть працювати зі стандартною USB мишкою або клавіатурою. Підключити пульт дуже просто – для цього потрібно лише вставити приймач в USB вхід пристрою (ТВ приставка, комп’ютер та ін.), І через 20-40 секунд пультом можна користуватися.

Функціональні клавіші:

Схема Tv4u g20bts plus

Підсвічування клавіш:

Увімкнення/вимкнення функції підсвічування клавіш відбувається за допомогою тривалого затискання кнопки “Підсвічування”.

Для економії заряду джерел живлення тривалість підсвічування становить 5 с, щоб знову активувати підсвічування необхідно натиснути будь-яку клавішу.

Голосове керування:

Затисніть кнопку “Голосове управління” та озвучте команду в пульт, потім відпустіть кнопку.

Для налаштування голосового пошуку, в разі потреби встановіть програму “Google” із сервісу “Google Play”, потім при запуску асистента Google треба дозволити роботу мікрофона для запису звуку.

Програмування (навчання) кнопок:

G20bts-plus-ir

1) Пульт TV4U G20bts Plus має дві кнопки, які підтримують інфрачервоне програмування – [Живлення] та [Звук].

2) Порядок програмування на прикладі кнопки [Живлення]: натисніть та утримуйте кнопку [Живлення] доки частота миготіння світлодіода не почне сповільнюватися. Коли частота миготіння світлодіода зміниться з швидкого на повільне, пульт переходить в режим ІЧ навчання.

3) Утримуйте пульт TV4U G20bts plus та пульт дистанційного керування (з якого потрібно скопіювати функцію) інфрачервоними приймачами один проти одного та натисніть кнопку на звичайному ІЧ пульті, обравши функцію яку потрібно передати (наприклад, функцію вимкнення Андроїд приставки). При успішному прийомі коду світлодіод почне швидко блимати, потім відключиться – це означає, що пульт успішно вивчив та скопіював значення інфрачервоного коду.

4) За потреби затисніть та утримуйте кнопки “Живлення” + “DEL” протягом 5 секунд, щоб очистити введені раніше значення ІЧ кодів.

Аеромишь має 3 рівня швидкості курсора:

1) Щоб збільшити швидкість курсору: Натисніть і утримуйте кнопку “OK” і кнопку “Гучність +” Коли утримуєте обидві кнопки світлодіод починає швидко блимати, це сигналізує про те, що рівень швидкості збільшився (якщо світлодіод не блимає, а просто горить, коли затискаєте кнопки – це означає, що швидкість вже на максимальному рівні і більше підвищити не можна).

2) Щоб знизити швидкість курсору: Натисніть і утримуйте кнопку “OK” і кнопку “Гучність -” Коли утримуєте обидві кнопки світлодіод починає швидко блимати, це сигналізує про те, що рівень швидкості зменшився (якщо світлодіод не блимає, а просто горить, коли затискаєте кнопки – це означає, що швидкість вже на мінімальному рівні і більше знизити не можна).

Джерело живлення:

Повільне мигання світлодіода означає розряд джерела живлення – необхідно замінити батарейки (ААА 2 шт).

Калібрування гіроскопа:

Зміни напруги джерела живлення і температури навколишнього середовища можуть викликати розкалібрування гіроскопа.

Автоматичне калібрування: покладіть мишу на рівну поверхню і після кількох секунд натисніть будь-яку кнопку для завершення калібрування.

Ручне калібрування: без батарейки затисніть на пульті “ОК” і не відпускаючи кнопку, встановіть джерело живлення, дочекайтеся коли засвітиться світлодіод, після чого покладіть пульт на рівну поверхню. По закінченню калібрування світлодіод кілька разів блимне.

З’єднання з USB-приймачем:

Швидке миготіння світлодіода означає відсутність у пульта зв’язку з USB-приймачем. Щоб відновити з’єднання, підключіть комплектний USB-приймач до керованого пристрою. Натисніть та утримуйте разом кнопки “OK” та “Повернення” доки частота миготіння світлодіода не почне сповільнюватися. Коли частота миготіння світлодіода зміниться зі швидкого на повільне – пульт переходить у режим поєднання. Потім вставте USB-приймач у керований пристрій (всі маніпуляції проводити на відстані не більше 20 см від пульта та USB-приймача). Вимкнення світлодіода свідчить про успішність операції.

З’єднання з Bluetooth:

Цей пульт підтримує функцію Bluetooth. Щоб увійти в режим поєднання з Bluetooth, переконайтеся, що комплектний USB-приймач не підключений до будь-яких пристроїв. Натисніть та утримуйте разом кнопки “OK” та “Повернення” доки частота миготіння світлодіода не почне сповільнюватися. Коли частота миготіння світлодіода зміниться зі швидкого на повільне – пульт переходить у режим поєднання. На керованому пристрої створіть Bluetooth пару, вибравши зі списку доступних пристроїв “G20S PRO”. Вимкнення світлодіода свідчить про успішність операції. Не всі пристрої підтримують голосове керування у режимі Bluetooth. Цей режим роботи рекомендуємо використовувати з ТВ приставками та телевізорами, які підтримують BT5.0.

Технічні характеристики:

Режим роботи: бездротовий і ІЧ

Датчик: гіроскоп, 6 осей

Кількість кнопок: 30

Кількість кнопок для ІЧ-програмування: 2

Дистанція: до 10м

Тип джерела живлення: батарейки AAA 2 шт (в комплект не входять)

Матеріали: АБС-пластик і силікон

Розмір: 160 * 42 * 18 мм

Вага: 55 г